מגורים

"פרסטיג' ג' החדשה (פרופס)" – תל אביב – יפו

"רמת אליישיב, שלב א'" – לוד.

"רמת אליישיב, שלב ב'" – לוד.

"מאור הגולה 3", שכונת שפירא – תל אביב – יפו.

"הרצל / הסדנא" – תל אביב – יפו.

"ארבר 13", נווה עופר – תל אביב – יפו.

"הירשביין 3, קרית שלום – תל אביב – יפו.

"בית יהונתן" – תל אביב – יפו.

"בית אשל 17" – תל אביב יפו.

"לב הסוהו, בית אשל 9" – תל אביב – יפו.

"בית אשל 19-23" – תל אביב – יפו.

"עודד" – תל אביב – יפו.

"תלפיות מזרח" – ירושלים.

"רוקח 34", נווה צדק" – תל אביב – יפו.

"וולפסון, פלורנטין" - תל אביב - יפו.

"התנאים, רמת אביב" - תל אביב - יפו.

"אחוזת הדר" – קרית גת.

"קרית פרס נובל" – ראשון לציון.

 

מסחרי

"רמת אליישיב, מרכז מסחרי" – לוד.

"טופ רסקו" – יהוד.

"מקפת החדשה" – תל אביב – יפו.

 

ציבור

"בית הספר דרויאנוב", פלורנטין -  תל אביב – יפו.

"גני ילדים 60+80" – כפר סבא.

גן ילדים, אוסישקין" – תל אביב – יפו.

"תחנת משטרה מגרש הרוסים" – ירושלים.

"בית השוטר" – ירושלים.

"יחידת יס"מ ממוניה" – ירושלים.

"יחידת יואב, מג"ב" – באר שבע.

"תחנת משטרה הר מירון" – הר מירון.

"תחנת משטרת נתיבות" - נתיבות.

"קריית הנצחה וזכרון למג"ב" - אנדרטת מג"ב בצומת עירון

 

תכנון עירוני

"תכנית שלד מתארית למרכז ההיסטורי" – לוד.

"תכנית בניין עיר מתארית ומפורטת, חותמי המגילה" – ראש העין.

"תכנית שימור" – קרת אונו.

"הנחיות בינוי ועיצוב, התחדשות עירונית לאורך רח' לוי אשכול" – קרית אונו.

"פינוי בינוי, גולומב מסלנט" – תל אביב  - יפו.

"תכנית מתאר מגרש חברת החשמל, יגאל אלון על דרך השלום" – תל אביב – יפו.

"תכנית מפורטת רמת אליישיב, שלב ב'"- לוד.

"תכנית מפורטת להתחדשות עירונית אזור התעשייה הצפוני" – אור יהודה.

"תכנית מתאר מפורטת ברנע ב' ו-ג'" – אשקלון.

"תכנית מתאר אשקלון על הים" – אשקלון.

"תכנית מתאר ומפורטת, אגרוף צפון" – עכו.

"תכנית מפורטת קרגל – דובק" – בני ברק.

"תכנית מתאר מפורטת, מתחם פרופס" – תל אביב – יפו.

"תכנית מפורטת יהודה מכבי" – תל אביב – יפו.

"תכנית מתאר ומפורטת איסכור רמלה" – רמלה.

"תכנית מתאר ומפורטת, משטרת לוד" – לוד.

"תכנית מתאר מפורטת,שער דרום" – תל אביב – יפו.

"תכנית מפורטת מתחם תדהר" – תל אביב – יפו.

תכנית מתאר ומפורטת, מאור הגולה" – תל אביב – יפו.

"תכנית מפורטת, תלפיות מזרח" – ירושלים.

"פינוי בינוי המאבק על דרך השלום" – תל אביב – יפו.

"תכנית להקמת מתחם תיירותי, חוף הים" – אשקלון.

תכנית בניין עיר, משטרת הר מירון" – הר מירון.

"תכנית מפורטת ניוד זכויות שינקין – ארבר" – תל אביב – יפו.

"תכנית מתאר להתחדשות עירונית" – קרית גת.

 

בדיקות התכנות

 

"תכנית מתאר ומפורטת, מבואות זכרון יעקב" – זכרון יעקב.

"מבנה מינהל ההנדסה" - תל אביב - יפו.

"התחדשות עירונית בקרית מאיר" - תל אביב - יפו.

"התחדשות עירונית בדובנוב / שאול המלך" - תל אביב - יפו.

"שכונת המשתלה" - רמת השרון.

"גני ילדים וטפית חלב בנוה אביבים" - תל אביב - יפו.

 

תמ"א 38

 

"התנאים 4-10" - תל אביב - יפו.

"עודד 4-6" - תל אביב - יפו.

"וולפסון 50" - תל אביב - יפו.

"תרע"ד 6" - רמת גן.

 

תחרויות

 

"בית ספר חטיבה ותיכון" - לוד.

"תכנית מתאר צפון הרצליה" - הרצליה.

"בית הספר היסודי דרויאנוב" - תל אביב - יפו.

"אשכולות גת" - קרית גת.

"גני ילדים שכונת נוה זמר" - רעננה.